اِحیایِ روان اِحیایِ زندگی

  • خانه
  • سیاست حریم خصوصی و شرایط و قوانین

سیاست حریم خصوصی و شرایط و قوانین

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “مجموعه ی ولی زاده” و سفارش خدمات دوره های آموزشی از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید خدمات شامل دوره های آموزشی از فروشگاه اینترنتی “مجموعه ی ولی زاده” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

1- فروشگاه اینترنتی “مجموعه ی ولی زاده” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

2-خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید ، لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید.

3_کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

4-مالکیت معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی “مجموعه ی ولی زاده” شامل قانون حق تکثیر بوده و متعلق به فروشگاه اینترنتی “مجموعه ی ولی زاده”می باشد.

5-فروشگاه اینترنتی “مجموعه ی ولی زاده” هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.در صورت بروز خطا در هنگام پرداخت و کسر مبلغ از حساب شما،مبلغ بعد از 72 ساعت از سمت درگاه بانکی عودت خواهد شد.

6- این محصول صرفا برای یک نفر و صرفا برای کسی است که بهای آن را از طریق همین سایت پرداخت کرده باشد.

7-ارسال همه یا بخشی از دوره ها به اشخاص دیگر مورد رضایت مجموعه ی ساعی ولی زاده نخواهد بود.

8-خرید و فروش و اشتراک گذاری فایل های کلاس چه به صورت تصویری یا صوتی،غیرقانونی و غیر حلال و مورد رضایت جناب آقای سیروس ولی زاده نیست.

9-استفاده به صورت اشتراکی تنها برای زن و شوهر بلامانع می باشد.

10- لطفا از ثبت نام خود مطمئن شده چرا که بعد از خرید امکان کنسلی و عودت وجه وجود ندارد.

error: